ابزار امتیاز دهی

پشتیبانی

آغاز به کار آزمایشی مجله علم و فناوری " هیرمگ "زیر مجموعه هیرکان ترجمه با طراحی بسیار شیک و مدرن به آدرس Hirmag.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

تازه ها

 با ایربادهای مترجم آشنا شوید. با ایربادهای مترجم آشنا شوید. با ایربادهای مترجم آشنا شوید.
تصور کنید به کشوری سفر کرده اید که زبان مردم آنجا را نمی دانید، آنجاست که با موانعی در ارتباط برقرار کردن با مردم آن کشور روبرو می شوید و خواندن و نوشتن به امری حیاتی تبدیل می شود.
پنج شنبه هشتم تیر ۹۶
 کوالکام چیپست میان رده اسنپدراگون ۴۵۰ را با مصرف بهینه تر انرژی معرفی کرد. کوالکام چیپست میان رده اسنپدراگون ۴۵۰ را با مصرف بهینه تر انرژی معرفی کرد. کوالکام چیپست میان رده اسنپدراگون ۴۵۰ را با مصرف بهینه تر انرژی معرفی کرد.
کمپانی کوالکام به تازگی از چیپست جدید و میان رده اسنپدراگون ۴۵۰ برای موبایل های اقتصادی رونمایی کرد. ویژگی اصلی این چیپ مجتمع بهینه سازی چشمگیر مصرف باتری بدون فدا کردن کارایی است.
پنج شنبه هشتم تیر ۹۶
 موبایل های P9000 و P9000 Lite از شرکت Elephone رسما معرفی شدند. موبایل های P9000 و P9000 Lite از شرکت Elephone رسما معرفی شدند. موبایل های P9000 و P9000 Lite از شرکت Elephone رسما معرفی شدند.
کمپانی Elephone اخیراً و در طی یک کنفرانس خبری در چین از چهار دیوایس جدید خود پرده برداری نموده که شامل یک ساعت هوشمند و سه اسمارت فون بوده اند.
پنج شنبه هشتم تیر ۹۶
 بهترین اپلیکیشن های مترجم برای اندروید بهترین اپلیکیشن های مترجم برای اندروید بهترین اپلیکیشن های مترجم برای اندروید
بهترین اپلیکیشن های مترجم برای اندروید
پنج شنبه هشتم تیر ۹۶
 معرفی 8 دیکشنری و نرم افزار ترجمه اندروید برتر جهان+ دانلود معرفی 8 دیکشنری و نرم افزار ترجمه اندروید برتر جهان+ دانلود معرفی 8 دیکشنری و نرم افزار ترجمه اندروید برتر جهان+ دانلود
معرفی 8 دیکشنری و نرم افزار ترجمه اندروید برتر جهان+ دانلود
پنج شنبه بیست و چهارم فروردین ۹۶