ابزار امتیاز دهی

پشتیبانی

آغاز به کار آزمایشی مجله علم و فناوری " هیرمگ "زیر مجموعه هیرکان ترجمه با طراحی بسیار شیک و مدرن به آدرس Hirmag.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

تازه ها

 طرح ویژه ترجمه چیست ؟ طرح ویژه ترجمه چیست ؟ طرح ویژه ترجمه چیست ؟
طرح ویژه ترجمه چیست ؟ طرحی است که به منظور رفاه حال دوستان عزیز ، در یک یا چند رشته خاص و در زمان معین بر روی سایت قرار میگیرد و سفارشات این طرح با قیمت بسیار پایین تر از تعرفه های سایت انجام میگیرد.
سه شنبه سوم اسفند ۹۵
 ترجمه چیست؟ انواع ترجمه کدامند؟ استاندارد های ترجمه مطلوب کدامند ؟ویژگی های یک مترجم خوب کدام است؟ ترجمه چیست؟ انواع ترجمه کدامند؟ استاندارد های ترجمه مطلوب کدامند ؟ویژگی های یک مترجم خوب کدام است؟ ترجمه چیست؟ انواع ترجمه کدامند؟ استاندارد های ترجمه مطلوب کدامند ؟ویژگی های یک مترجم خوب کدام است؟
ترجمه اثری است که صاحب اثر، مفهوم و محتوای کامل یک کتاب را از یک زبان به زبان دیگر بر می­گرداند. با توجه به دسته­ بندی ذکر شده ترجمه مطلوب آن است که مترجم ساختار کتاب اصلی را حفظ و متن را به دقت و با استفاده از معادل­های مناسب و رایج و با رعایت یکنواختی در سراسر مقاله و کتاب به طور سودمند به زبان فارسی آن چنان برگرداند، که برای خواننده فارسی زبان قابل فهم باشد.
سه شنبه سوم اسفند ۹۵
 عقد قرار داد همکاری مرکز تخصصی هیرکان ترجمه با موسسه پیپرهاب (www.paperhub.ir)  عقد قرار داد همکاری مرکز تخصصی هیرکان ترجمه با موسسه پیپرهاب (www.paperhub.ir) عقد قرار داد همکاری مرکز تخصصی هیرکان ترجمه با موسسه پیپرهاب (www.paperhub.ir)
عقد قرار داد همکاری مرکز تخصصی هیرکان ترجمه با موسسه پیپرهاب (www.paperhub.ir)
یکشنبه یکم اسفند ۹۵
 بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل​ بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل​ بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل​
بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل​
پنج شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۵
 گجت جدید ترجمه همزمان گجت جدید ترجمه همزمان گجت جدید ترجمه همزمان
گجت جدید ترجمه همزمان
پنج شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۵