ابزار امتیاز دهی

پشتیبانی

آغاز به کار آزمایشی مجله علم و فناوری " هیرمگ "زیر مجموعه هیرکان ترجمه با طراحی بسیار شیک و مدرن به آدرس Hirmag.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

اخبار دانشگاهی

مجله اینترنتی علم و فناوری هیرمگ مجله اینترنتی علم و فناوری هیرمگ هیرمگ یک مجله اینترنتی علم و فناوری زیر مجموعه مرکز تخصصی هیرکان ترجمه است که روزانه اخبار علمی دنیا را به زبان شیرین فارسی منتشرمی کند . سه شنبه هفدهم مرداد ۹۶ همکاری با نویسندگان و مترجمین در شاخه‌های مورد نیاز : نیمه وقت و دورکاری همکاری با نویسندگان و مترجمین در شاخه‌های مورد نیاز : نیمه وقت و دورکاری مرکز تخصصی هیرکان ترجمه در راستای درج مطالب در مجله اینترنتی علم و فناوری جدید خود ، اقدام به همکاری با افراد علاقه مند و آشنا به مباحث زیر می نماید.
لذا از افرادی که علاقه مند به همکاری هستند ، تقاضا می شود ، مشخصات کلی و موضوع مورد علاقه خود را به آیدی زیر ارسال نمایند.
سه شنبه سوم مرداد ۹۶
امکان ثبت کد سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور فراهم شد امکان ثبت کد سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور فراهم شد مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان کنکور سراسری از عصر امروز می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کد سوابق تحصیلی پیش‌دانشگاهی خود را ثبت کنند.
پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶
بیکاری در کدام رشته‌های دانشگاهی بیشتر است؟ بیکاری در کدام رشته‌های دانشگاهی بیشتر است؟ آمارها نشان می‌دهد که رشته حفاظت محیط زیست با ۴۹درصد بیکاری و ریاضیات و آمار با ۱۸درصد بیکاری بیشترین و کمترین نرخ بیکاری در

جامعه فارغ‌التحصیلان را دارا هستند.
پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶
آغاز آزمون های عملی رشته بازیگری در کنکور کارشناسی ارشد از ۲۸ تیر 96 آغاز آزمون های عملی رشته بازیگری در کنکور کارشناسی ارشد از ۲۸ تیر 96 آزمون عملی رشته بازیگری از کد رشته امتحانی ۱۳۵۷ آزمون کارشناسی ارشد در روزهای ۲۸ تیر تا ۷ مرداد برگزار می شود و داوطلبان می توانند از ۲۶ تیر کارت ورود به جلسه را پرینت بگیرند. پنج شنبه بیست و دوم تیر ۹۶