ابزار امتیاز دهی

پشتیبانی

آغاز به کار آزمایشی مجله علم و فناوری " هیرمگ "زیر مجموعه هیرکان ترجمه با طراحی بسیار شیک و مدرن به آدرس Hirmag.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

معرفی ربات های حرفه ای مترجم متن تلگرام

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
معرفی ربات های حرفه ای مترجم متن تلگرام
معرفی ربات های حرفه ای  مترجم متن تلگرام
معرفی ربات های مترجم 
 
ربات‌ها در واقع افزونه‌های جانبی هستند که کاربر با آنها از طریق ارسال پیام، فرمان‌های مختلف و درخواست‌های متفاوت در تعامل هستند. یک ربات معمولا محتویات مرتبط با خواسته‌های شما را به محض درخواست، در اختیار شما قرار می‌دهد. برای استفاده از خدمات ربات‌ها می‌توانید نام‌ روبات بعد از علامت @ در قسمت جستجو تایپ کنید.

https://telegram.me/pronunciationbot
ربات مناسبی برای تلفظ لغات مورد نظر شما است. این ربات از 84 زبان مختلف پشتیبانی می‌کند. این ربات دارای سه فرمان اصلی است: فرمان pronounce/ برای شنیدن کلمه مورد نظر شما استفاده می‌شود، فرمان ipa/ برای نمایش فونتیک کلمه استفاده می‌شود، و فرمان language/ برای تغییر زبان است.

https://telegram.me/Dictionary
 یکی از ربات‌های کاربردی ترجمه کلمات است. در این ربات بیش از 20 دیکشنری معروف دنیا موجود است. این ربات از زبان‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند و سرعت بسیار بالایی هم دارد.

https://telegram.me/ytranslatebot  
 ربات مناسب برای ترجمه کلمات است. این ربات امکان ترجمه لغات و جملات ساده را دارد. شما برای استفاده از این ربات باید با فرمان setmylang/ زبان مورد نطر (مبدا) و با فرمان tolang/ زبان مورد نظر برای ترجمه متون خود را انتخاب کنید.

https://telegram.me/englishi_bot  
ربات کاربردی دیگری در زمینه آموزش زبان‌های مختلف است. این ربات امکان آموزش زبان‌های مختلفی چون انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی ، .. را برای شما فراهم می‌کند. شما در ابتدا زبان مورد نظری که قصد یادگیری آن را دارید را انتخاب می‌کنید، پس از آن تمرین‌های مورد نظر برای آموزش این زبان را دریافت خواهید کرد.

https://telegram.me/AndyRobot
ربات مناسب دیگری برای آموزش زبان است. این ربات با روش‌هایی چون مکالمه، پاسخ و پرسش با شما، لطیفه و سرگرمی به شما زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. این ربات می‌تواند ابزار خوبی هم برای سرگرم کردن شما و هم برای آموزش زبان انگلیسی به شما باشد.

هیرکان ترجمه ،ارائه دهنده خدمات آنلاین و آسان ترجمه 

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر