ابزار امتیاز دهی

پشتیبانی

لطفا از مجله علم و فناوری هیرمگ (Hirmag.ir) دیدن نمائید
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

دانلود افزونه تولبار الکسا برای مرورگرهای مختلف

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ پنج شنبه
(2)
(0)
دانلود افزونه تولبار الکسا برای مرورگرهای مختلف
 دانلود افزونه تولبار الکسا برای مرورگرهای مختلف
 دانلود افزونه تولبار الکسا برای مرورگرهای مختلف ( گوگل کروم + اینترنت اکسپلورر + فایرفاکس ) Alexa

بدون شک نام شرکت الکسا Alexa که یکی از شرکت های زیرمجموعه کمپانی آمازون می باشد را بارها شنیده اید؛ اما اگر خود یک وبمستر باشید و دارای وبسایت و یا وبلاگ باشید نه تنها الکسا را می شناسید بلکه به آن به چشم رمز موفقیت وبسایت خود نگاه می کنید.در این مطلب کوتاه قصد داریم تنها به معرفی و بیان مزایای یکی از کوچکترین خدمات این کمپانی بزرگ اینترنتی بپردازیم؛ محصولی که هم برای وبمستران مفید است، هم برای بازدیدکنندگان حرفه ای وبسایت ها و هم برای وبگرد های عادی! تولبار الکسا The Alexa Toolbar

مزایای نصب کردن تولبار الکسا چیست؟

اگر بخواهیم به صورت مختصر و مفید بگوییم، تولبار الکسا به سادگی بر روی مرورگر شما (فایرفاکس، گوگل کروم و یا اینترنت اکسپلورر) نصب می گردد و به شما کمک می کند تا بفهمید وبسایتی که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید از چه میزان اعتباری برخوردار است، میزان تقریبی بازدید آن چقدر است، شبیه ترین منابع اینترنتی به وبسایت در حال مشاهده را به شما معرفی می کند، داغ ترین مطلب اینترنت را برای شما به نمایش می گذارد و نکته ای که برای وبمستران حائز اهمیت خواهد بود اینکه به بهبود رتبه الکسای وبسایت در حال مشاهده کمک می کند.

اگر بخواهیم جمع بندی کنیم مزایای تولبار الکسا موارد زیر خواهند بود:

مشاهده میزان شهرت و در واقع بازدید وبسایت؛ برای مثال اگر تولبار الکسا را نصب و به وبسایتی مراجعه کنید، علاوه بر اینکه رتبه جهانی الکسای سایت را در کنار این آیکون مشاهده خواهید کرد با کلیک بر روی آن به اطلاعات این صفحه دست خواهید یافت.
1- نمایش سایت های مشابه با سایت مورد بازدید شما
2- نمایش شکل و شمایل وبسایت در گذشته
3- از داغ ترین مطلب اینترنت آگاه شوید، داغ ترین مطلب دقیقا الان!
4- مشاهده نظر دیگر کاربران درباره وبسایت و یا امکان نوشتن نظر برای شما

چگونه می توانم این تولبار را نصب کنم؟

برای نصب تولبار الکسا کافی است چند دقیقه زمان صرف کنید، شاید هم چند ثانیه! بسته به مرورگر خود به یکی از لینکهای زیر بروید:

نصب تولبار برای مرورگر فایرفاکس :

اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید دو گزینه پیش رو دارید؛
  1. نصب به صورت تولبار، که برای این مورد کافی است پس از مراجعه به لینک مورد نظر در بالا، بر روی گزینه Install Alexa Toolbar کلیک کنید
  2.  نصب به صورت نوار پایینی مرورگر و یا همان status bar که برای این مورد می توانید بر روی گزینه Install az Statusbar کلیک کنید.

نصب تولبار برای مرورگر کروم :

اگر مرورگر مورد استفاده شما گوگل کروم باشد پس از مراجعه به لینک مورد نظر در بالا، کافی است بر روی گزینه Install Alexa Extension کلیک کنید، تا به جای تولبار، افزونه الکسا بر روی مرورگر شما نصب گردد، که هنگام نیاز تنها با کلیک بر روی آن تمامی اطلاعات معرفی شده در اختیار شما قرار می گیرد

نصب تولبار برای مرورگر اینترنت اکسپلورر :

اگر از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید، کافی است پس از مراجعه به لینک مورد نظر در بالا بر روی گزینه Install Alexa Toolbar کلیک کنید تا تولبار الکسا بر روی مرورگر شما نصب گردد.
 
نصب این ابزار مفید به تمامی دوستان مخصوصا وب مسترهای عزیز توصیه به شدت توصیه میگردد!
 
منبع :

downallfa.com
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر